جزئیات خبر


در گفتگو با مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی مطرح شد؛

تقویت رقابت‌پذیری اقتصادی از طریق افتتاح شعب مختلف کارگزاری رضوی

تقویت رقابت‌پذیری اقتصادی از طریق افتتاح شعب مختلف کارگزاری رضوی
1396/6/25

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از تقویت رقابت‌پذیری اقتصادی از طریق افتتاح شعب مختلف کارگزاری رضوی توسط این شرکت خبر داد.
یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این کارگزاری در راستای ایجاد بستر رقابت بین مناطق و استان‌ها، نسبت به افتتاح شعب مختلف در استان‌هایی که دارای پتانسیل لازم هستند، اقدام کرده است و تا جایی که منابع اجازه می‌داده، از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های متنوع در جعرافیای کشور بهره برده است.
وی با اشاره به نقش توانمندسازی نیروی کار در رشد بهره‌وری اقتصادی و نیز افزایش سهم سرمایه انسانی از طریق ارتقاء آموزش و مهارت، گفت: شرکت کارگزاری رضوی با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، تلاش کرده تا دانش و سطح علمی کارکنان خود را ارتقاء دهد.
پاشانژاد ادامه داد: برگزاری کلاس‌های فرهنگی، یکی دیگر از اقداماتی به شمار می‌رود که با هدف ترویج بیش از پیش اخلاق‌مداری در محیط کار و خانواده انجام شده است تا برآیند تمامی این آموزش‌ها، منجر به ارتقاء بهره‌وری نیروی کار شود.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید ملی گفت: شرکت کارگزاری سعی کرده در تهیه اقلام مورد نیاز، از تولیدات داخلی استفاده کند تا ضمن حمایت از تولید ملی، شاهد رشد و شکوفایی صنایع داخلی و رفع معضل بیکاری باشیم.
وی مدیریت مصرف با هدف اجرای سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف را یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام این شرکت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی همواره به کارکنان خود آموزش داده تا در مصرف انرژی در ساعات اداری، دقت بیشتری داشته باشند و از مصارف بی‌مورد اجتناب کنند.
237-96

نظر شما