جزئیات خبر


شرکت کارگزاری رضوی؛ نماد بازار سرمایه اسلامی

شرکت کارگزاری رضوی؛ نماد بازار سرمایه اسلامی
1396/5/14

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: وابستگی این شرکت به آستان قدس رضوی باعث شده است تا در میان قشر گسترده‌ای از مردم به عنوان نمادی از بازار سرمایه اسلامی معرفی شود.
یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، انتشار اوراق صکوک را از جمله اهداف شرکت کارگزاری رضوی طی سال جاری دانست و بیان کرد: ظرفیت یاد شده، این امکان را برای شرکت ایجاد کرده تا با معرفی اوراق اسلامی یعنی صکوک، سرمایه قشر عظیمی از جامعه را از طریق این اوراق، جذب بازار سرمایه کند.
وی ادامه داد: بی‌اعتمادی بسیاری از متشرعین به اسلامی بودن عملیات بانکداری از یک سو و کاهش احتمالی نرخ سود سپرده و افزایس ریسک سپرده‌گذاری از سوی دیگر، بیش از هر زمان دیگری این فرصت را برای شرکت کارگزاری رضوی ایجاد کرده است.
پاشانژاد با اشاره به حفظ و افزایش رضایت مشتریان به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های استراتژیک این شرکت گفت: تعداد مشتریان شرکت کارگزاری یکی از عوامل مهم و کلیدی در حفظ و افزایش سودآوری به حساب می‌آید.
وی کوتاه کردن بوروکراسی اداری، تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه‌های مالی برای مشتریان، تسهیل شرایط برای خرید‌های اعتباری و اعطای تخفیف در کارمزد معاملات در قالب سقف‌های مشخص شده در دستورالعمل مربوطه را از جمله مهم‌ترین راه‌های حفظ مشتریان موجود و جذب مشتریان بالقوه برشمرد.
مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان فراهم کردن بستر ایجاد کد معاملاتی برای مشتریان آنلاین به صورت غیر حضوری را نام برد.
 136-96

نظر شما