جزئیات خبر


ارائه خدمات مشاوره‌ای شرکت کارگزاری رضوی در فضای مجازی به مشتریان

ارائه خدمات مشاوره‌ای شرکت کارگزاری رضوی در فضای مجازی به مشتریان
1396/5/14

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از ارائه خدمات مشاوره¬ای این شرکت در فضای مجازی به مشتریان خبر داد.
دکتر یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: فعالیت در کانال‌های اطلاع‌رسانی بازار سرمایه رضوی، کالای رضوی، بورس انرژی رضوی و محصولات کشاورزی بورس کالا در شبکه اجتماعی تلگرام، برخی از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت کارگزاری رضوی با رویکرد افزایش مشتریان در بورس کالا و انرژی است.
وی ادامه داد: در این راستا همچنین فعالیت‌هایی نظیر انعقاد قرارداد با بازاریابان در حوزه فلز و تخصیص اعتبار به مشتریان فعال انجام شده است.
پاشانژاد، تعداد مشتریان فعال شرکتی کارگزاری رضوی در بورس کالا را بیش از 78 مشتری و در بورس انرژی نیز بالغ بر 25 نفر عنوان کرد.
وی با اشاره به فعالیت این شرکت در بورس کالا و انرژی گفت: معاملات و داد و ستدهای کارگزاری رضوی در این بورس، در گروه‌‌های صنعتی و معدنی، کشاورزی، پتروشیمی و همچنین قیر و فرآورده‌های نفتی انجام می‌شود.
وی مشاور پذیرش و عرضه کالاهای قیر و عایق رطوبتی در بورس کالای ایران را یکی از موفقیت‌های شرکت کارگزاری رضوی طی سال گذشته اعلام کرد و افزود: علاوه بر این، می‌توان به افزودن مشتریان جدید و انجام معاملات محصول جو دامی، خرید بیش از 109 هزار تن گندم خوراکی از ابتدای آبان ماه سال 95 تا کنون و خریداری عمده محصول وکیوم باتوم پالایشگاه تهران، اشاره کرد.
 134-96

نظر شما