جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی:

واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری مشترک رضوی افزایش می‌یابد

واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری مشترک رضوی افزایش می‌یابد
1396/5/14

مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از افزایش واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری مشترک رضوی طی سال جاری خبر داد.
دکتر یوسف پاشانژاد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این مهم به عنوان یکی از برنامه‌های استراتژیک شرکت با هدف جذب سرمایه به وسیله استفاده از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: حفظ مشتریان موجود و جذب مشتریان بالقوه در حوزه معاملات سهام و حق تقدم، استفاده هر چه بیشتر از ابزارهای مالی جدید و همچنین تعیین و تشویق اقشار هدف برای انتقال سرمایه خود به این صندوق‌ها از طریق کارگزاری رضوی، بخشی دیگر از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران به شمار می‌رود.
پاشانژاد با اشاره به لزوم انجام مطالعات برای ایجاد صندوق وقفی گفت: این اقدام در راستای جذب منابع قابل توجه در این حوزه از طریق آستان قدس رضوی و سایر نهادهای ذی‌ربط، حائز اهمیت است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان به برند کردن کارگزاری رضوی در حوزه ابزارهای مالی اسلامی، مذاکره با اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام خدمت سبدگردانی و نیز استفاده حداکثری از مجوز عرضه و پذیرش، به عنوان بخشی دیگر از برنامه‌های استراتژیک این شرکت در حوزه بورس اوراق بهادار و فرابورس اشاره کرد.
پاشانژاد درباره برخی فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه اوراق بهادار توسط شرکت کارگزاری رضوی گفت: بازاریابی برای افزایش تعداد مشتریان حقوقی، توانمند‌سازی پرسنل از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی درون شرکتی، برنامه‌ریزی به منظور افزایش حجم معاملات آنلاین، راه‌اندازی شعب جدید در شهرهای یزد، زنجان، شیراز و... تلاش برای ارتقای رتبه کارگزاری به لحاظ حجم معاملات اوراق بهادار و... از جمله این موارد به شمار می‌رود.
مدیرعامل شرکت کارگزاری رضوی ادامه داد: این شرکت ضمن ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان‌های پرجمعیت کشور، در راستای بهینه‌سازی ترکیب نیروی انسانی، نیروهای متخصص و دارای گواهی‌نامه از سازمان بورس و اوراق بهادار را به کار گرفته است.
 132-96

نظر شما